شایانفر

 

حاج حسن شایانفر گنجینه اسرار انقلاب، سردار گمنام عرصه جنگ نرم و مشاور فرهنگی روزنامه کیهان در آستانه اربعین حسینی(ع) جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حاج حسن شایانفر گنجینه اسرار انقلاب و مشاور فرهنگی روزنامه کیهان پس از چند دوره طولانی و سخت بیماری در آستانه اربعین حسینی(ع) جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

مرحوم حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان و مشاور فرهنگی حسین شریعتمداری از هفته پیش به‌دلیل خونریزی داخلی در بیمارستان بازرگان واقع در خیابان ری تهران بستری شده بود، ساعت 24 شب گذشته به رحمت خدا پیوست.

وی روز پنجشنبه در حالی که صدایش جوهر نداشت  و در آخرین تماس با مهدی فضائلی از همه دوستان رسانه‌ای طلب حلالیت کرده بود.

دوستان رسانه‌ای اخیراً بنا به پیشنهاد عباس سلیمی نمین قرار بود پس از اربعین، مراسم بزرگداشتی برای وی برگزار کنند که اجل مهلت نداد این مراسم در حیات وی برگزار شود.

فرزند آقای شایانفر گفته است: دیروز عصر به من زنگ زد و گفت "بیا اینجا و فرزندت را هم بیاور تا برای آخرین بار ببینم شما را" . بعد از نماز مغرب اخبار مراسم تشییع خانم دباغ را نشان می‌داد و من گفتم خوش به حال ایشان که این ایام رفت و سعادتمند شد، اما ایشان گفت "من از ایشان سعادتمندتر می‌شوم و روز اربعین می‌روم"! ایشان قبل از فوتش به ما گفت "از اتاق بروید بیرون حضرت عزرائیل اینجاست!" فضای اتاق سنگین شده و... لحظاتی بعد به دیدار حق شتافت، رحمة الله علیه.

مرحوم شایانفر از عناصر انقلابی بود که نقش شگرفی در افشای عناصر ضدانقلاب و وابسته به استکبار جهانی داشت. ستون خواندنی نیمه پنهان در روزنامه کیهان حاصل زحمات وی و همکارانش بوده است.

منبع : پرشین نیوز |حاج حسن شایانفر گنجینه اسرار انقلاب جان به جان‌آفرین تسلیم کرد
برچسب ها : شایانفر ,کیهان ,ایشان ,جان‌آفرین ,تسلیم ,مراسم ,جان‌آفرین تسلیم ,شایانفر گنجینه ,روزنامه کیهان ,گنجینه اسرار ,مشاور فرهن ,شایانفر گنجینه اسرا